Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Przygotowania Produkcji

  • Krępice (pow. średzki), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma VERPA Folie Wrocław Sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu zajmującego się produkcją folii i opakowań z polietylenu
    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Pracownika Działu Przygotowania Produkcji
    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Krępice (pow. średzki)

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia minimum średniego
    • komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
    • doskonałej organizacji pracy, samodzielności w działaniu

    Zakres obowiązków:

    • opracowywanie i bieżąca kontrola zleceń produkcyjnych
    • przygotowanie i planowanie produkcji
    • dozór i kontrola nad terminowością realizacji zleceń produkcyjnych
    • codzienna kontrola systemu meldowania ilości produkcyjnych

    Oferujemy:

    • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • świąteczne bony pieniężne
    • karty Multisport
    • dofinansowanie do posiłków pracowniczych
    • naukę języków
    • atmosferę firmy rodzinnej
    • pracę w młodym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • szkolenia specjalistyczne

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie kompletu dokumentów
    (CV, list motywacyjny) z podaniem stanowiska w tytule e-maila/na kopercie na poniższy adres:

    VERPA Folie Wrocław Sp.z o.o.
    REKRUTACJA
    ul. Wrocławska 66 Krępice
    55-330 Miękinia
    lub za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".