Oferta pracy

Pracownik Działu Przyjęcie Towaru

Transgourmet Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej,

  • rozładunek i załadunek towaru,

  • składowanie i magazynowanie towaru,

  • przemieszczanie towaru ręcznie oraz za pomocą wózków jezdniowych.

Nasze wymagania

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (również w weekendy),

  • nastawienie na rzetelną realizację zadań i chęć do nauki,

  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowość do jej wyrobienia,

  • umiejętność korzystania z komputera – pakiet MS Office.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy przy przyjęciu towaru.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,

  • atrakcyjne nagrody jubileuszowe,

  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,

  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),

  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport,

  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros Cash & Carry i u naszych Partnerów Biznesowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne