Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu realizacji zamówień i obsługi klienta

Caldo-IzolacjaO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert handlowych i dobór odpowiednich materiałów na podstawie zapytań klientów.

  • Bezpośrednia obsługa klientów w dziale sprzedaży.

  • Obsługa zamówień klientów na wszystkich etapach procesu realizacji czyli:

  • ○ przyjmowanie zamówień i rejestracja ich w systemie,

  • ○ monitorowanie zamówień w trakcie realizacji,

  • ○ wystawianie dokumentów handlowych - wydań zewnętrznych, faktur sprzedaży.

  • dbanie o prawidłowy obieg wszystkich dokumentów handlowych.

  • współpraca z działem handlowym i magazynem oraz dbanie o właściwy przepływ informacji między tymi działami.

  • współpraca z dostawcami w zakresie monitorowania uzgodnionych warunków handlowych oraz prawidłowego obiegu dokumentów handlowych.

  • monitorowanie, prognozowanie i utrzymywanie stanów magazynowych na właściwym poziomie .

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i środowiska MS Office

  • zaradności i umiejętności samodzielnego planowania pracy

  • umiejętności pracy z dużą liczbą różnych dokumentów

  • komunikatywności i podzielności uwagi

  • dokładności i sumienności

  • atutem będzie znajomość rynku i branży HVAC narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Pracę w stałych godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę w dobrej atmosferze wewnątrz zgranego zespołu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne