Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Realizacji Zamówień

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lider wśród dystrybutorów materiałów izolacyjnych oraz wentylacyjnych w Polsce.
    Firma z 25-letnim doświadczeniem na rynku, posiadająca rozbudowaną sieć magazynów zlokalizowanych
    w 12 oddziałach w całej Polsce.

    Spółka zajmująca się dystrybucją materiałów izolacyjnych oraz wentylacyjnych poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków

    ZADANIA:

    • Regularny kontakt z producentami materiałów izolacyjnych i wentylacyjnych
    • Przyjmowanie oraz realizacja zamówień Działu Handlowego
    • Nadzór nad realizacją dostaw
    • Koordynacja procesu realizowanych zamówień
    • Kontrolowanie i analizowanie bieżących stanów magazynowych
    • Budowanie trwałych relacji z klientami i handlowcami
    • Wsparcie techniczne Działu Sprzedaży w realizacji jego celów
    • Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy

    WYMAGANIA:

    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży
    • Mile widziana znajomość rynku HVAC i zagadnień związanych z klimatyzacją i wentylacją
    • Zmysł techniczny
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Dokładność i sumienność
    • Pozytywne nastawienie
    • Umiejętność organizacji własnej pracy i chęć rozwoju

    OFERUJEMY:

    • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz  firmy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
    • Dobrą atmosferę wewnątrz zgranego zespołu
    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

    Spróbuj, a nie pożałujesz!
    Może czekamy właśnie na Ciebie?