Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik działu realizacji zamówień w sklepie internetowym

Cool Sport Sp. z o. o. Sp. K.O firmie

  • Modlniczka (pow. krakowski), Kraków

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Pracownik fizyczny

Firma COOL SPORT - krajowy lider na rynku streetwear & skateboard & snowboard z siedzibą w Modlniczce koło Krakowa.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zbieranie produktów do zamówień (odzież i obuwie)
  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie zamówień
  • wydawanie paczek kurierowi

Liczymy na Twoją punktualność, dyspozycyjność, odpowiedzialność i dokładność.

Od kandydatów oczekujemy:

  • optymizmu i pozytywnego nastawienia do świata
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • sprawnej obsługi komputera
  • zdolności pracy pod presją czasu oraz samoorganizacji

Znajomość kultury skateboard, zainteresowania w dziedzinie streetwear, streetart czy ciekawe hobby będą dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w renomowanej firmie, na umowę o pracę,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w godzinach od 7.00 do 15.00, od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjne benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cool Sport Sp. z o. o. Sp. K.  z siedzibą w Modlniczce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).
Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne