Logo Pracuj.pl

Pracownik Działu Regeneracji (Produkcji)

BOSCH SERVICE DARIUSZ PAWLIKO firmie

  • Stalowa Wola
    Stalowa Wola, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy na danym stanowisku

Nasze wymagania

  • wykazywanie się zaangażowaniem w nauce nowych umiejętności,
  • mile widziane wykształcenie techniczne
  • wykazywanie umiejętności organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole

To oferujemy

  • bezpłatne szkolenia na danym stanowisku;
  • bardzo dobre warunki pracy;
  • pełne wynagrodzenie za okres szkolenia;
  • wysokie wynagrodzenia;
  • możliwość wzbogacenia swoich kwalifikacji;
  • pracę na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w świetnej lokalizacji i nowoczesnych, doskonale wyposażonych pracowniach produkcyjnych.

O nas

Jesteśmy największym i jednym z najnowocześniejszych serwisów Bosch Service w Polsce.

Firma zajmuje się regeneracją i naprawą wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy, pomp wtryskowych Common Rail oraz turbosprężarek i filtrów cząstek stałych, a także serwisem i naprawą pojazdów samochodowych.

Pracownik Działu Regeneracji (Produkcji), Stalowa Wola