Pracownik Działu Rejestracji i Praw Wykonywania Zawodu Lekarzy i Lekarzy Dentystów

OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W ŁODZIO firmie

OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W ŁODZI

Czerwona 3

Łódź

OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W ŁODZI poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa realizacji staży podyplomowych lekarzy oraz lekarzy dentystów zgodnie z Rozp. Ministra Zdrowia z dnia 26 września 2012r. w sprawie stażu podyplomowego lekarza i lekarza dentysty
  • Współpraca z organami zewnętrznymi
  • Współpraca z innymi działami, celem utrzymania prawidłowego przepływu informacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel i MS Word)

Oferujemy:

  • Umowę na zastępstwo min. 2 lata
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dofinansowanie do kart sportowych
  • Pracę jednozmianową
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy