Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Reklamacji

  • Suchy Las (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 04.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    APART, lider jubilerstwa, poszukuje ambitnej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań, Suchy Las (pow. poznański)
    C/34/2018

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za profesjonalną obsługę klientów w ramach rozpatrywania reklamacji, zgodnie z przyjętymi standardami firmy.

     Główne zadania:

    • rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych
    • kontrola przebiegu procesu reklamacji
    • przygotowywanie reklamowanych wyrobów do naprawy lub wymiany
    • przygotowywanie rozpatrzonych reklamacji do wysyłki
    • współpraca z siecią salonów, serwisem i działami produktowymi
    • kontakty z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi

    Wymagania:

    • minimum roczne  doświadczenie na podobnym stanowisku
    • doskonała organizacja pracy, samodzielność
    • doświadczenie w pracy z klientem
    • umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność profesjonalnego prowadzenia rozmów telefonicznych
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

    Oferujemy:

    • pracę na stanowisku dającym możliwość wykorzystania i rozwinięcia posiadanych umiejętności w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • dobrą atmosferę pracy w dynamicznym i doświadczonym zespole
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w powyższym formularzu są spółki z Grupy APART.

    W Grupie dane przekazywane są pomiędzy spółkami na podstawie umowy o współadministrowanie. W skład spółek z Grupy wchodzą:APART SP. z o.o., ul. Stara Droga 3, 62-002 Suchy Las;R2 Center Sp. z o.o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;E-R2 Sp. z o.o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;E-R2 Sp. z o.o. SKA, ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;R2 INVESTMENT Sp. z o. o. Sp. K, ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;R2 INVESTMENT Sp. z o. o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;R2 TRADE Sp. z o. o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;E-SKLEP R2 Sp. z o. o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las.

    Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji do pracy w spółkach z Grupy APART.Dane osobowe są przetwarzane na podstawie:a) uzasadnionego interesu spółek z Grupy APART (zatrudnianie pracowników),b) w oparciu obowiązek prawny wynikający z Kodeksu pracy,c) na podstawie Pani/Pana zgody w zakresie udziału w przyszłych rekrutacjach.

    Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych są upoważnione osoby odpowiedzialne za zatrudnienie oraz dostawca systemu eRecruiter.

    Dane osobowe przechowywane są przez okres 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – przez okres 1 roku od zakończenia bieżącej rekrutacji.Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do udziału w rekrutacji.

    Przysługuje Pani/Panu żądania dostępu do swoich danych, ich zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Przysługuje Pani /Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.