Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik działu rekrutacji

  • Tarnobrzeg, podkarpackie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tarnobrzeg

    Obowiązki:

    • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych w branży konstrukcji stalowych –  budownictwa, zgodnie z polityką i standardami firmy
    • Prace administracyjne (rejestracja kandydatów, tworzenie bazy danych )
    • Analiza i selekcja napływających aplikacji
    • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych oraz organizacja spotkań dla kandydatów
    • Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
    • Prowadzenie szkoleń wstępnych nowych pracowników

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe ( preferowane kierunkowe )
    • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji pracowników i znajomość procesów rekrutacyjnych
    • Znajomość języka angielskiego – mile widziana niemieckiego
    • Samodzielność i dobra organizacja własnej pracy oraz zaangażowanie
    • Umiejętności  pracy w dynamicznym środowisku oraz pod presją czasu
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy :

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość stażu – dla absolwentów
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
    CV ze zdjęciem prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania.
    Szczegółowe informacje pod numerem telefonu : 502-116-233 lub 786-864-385