Pracownik działu rozliczeń finansowych i fakturowania na rynek USA

New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. KO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w godzinach 14.00-22.00
  • wystawianie faktur
  • wprowadzanie faktur i danych do systemu
  • przygotowywanie dokumentów do płatności
  • kontakt z przewoźnikami
  • kompletowanie dokumentów
  • stała współpraca z działem operacyjnym
  • współpraca z działem księgowości

Nasze wymagania

  • WARUNEK KONIECZNY - Praca w godzinach 14.00-22.00
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • mile widziane doświadczenie w wystawianiu faktur, dokumentów księgowych lub w firmie transportowej
  • Konieczne cechy to: skrupulatność, uporządkowanie, dokładność i sumienność
  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • praca w godzinach 14.00-22.00
  • bardzo dobra atmosferę, przyjazne i komfortowe środowisko pracy w młodym, zgranym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • biuro w atrakcyjnej lokalizacji – Metro Wilanowska
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy

New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K

New Wave International Cargo to amerykańska firma z branży Transport / Spedycja / Logistyka zatrudniająca ponad 500 pracowników w 14 lokalizacjach na terenie USA i Polski, specjalizująca się w spedycji morskiej, drogowej i lotniczej.

Aktualnie rozwijamy nasz zespół w Polsce i do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik działu rozliczeń

finansowych i fakturowania na rynek USA (praca 14.00-22.00)

Warunek konieczny – znajomość języka angielskiego na poziomie B2, doświadczenie w pracy w dziale księgowym lub finansowym będzie dodatkowym atutem, w tym doświdczenie w wystawianiu faktur, zdolność analitycznego myślenia, komunikatywność, skrupulatność i uporządkowanie

Pracownik działu rozliczeń finansowych i fakturowania na rynek USA, Warszawa