Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Rozliczeń Transportu

Nagel Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, weryfikacja i rozliczenia dokumentów transportowych,

  • ścisła współpraca z kierowcami,

  • współpraca z kontrahentami i klientami w obszarze dokumentacji dostaw,

  • prowadzenie ewidencji w systemie transportowym,

  • dbanie o pozytywne relacje z klientami i kierowcami,

  • zapewnienie prawidłowego i terminowego rozliczania dokumentacji,

  • współpraca z pozostałymi działami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office,

  • terminowość i rzetelność,

  • zaangażowanie, chęć rozwoju,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do pracy zmianowej (pon-pt):

  • I zmiana: 07:00 -15:00,

  • II zmiana: 14:00 - 22.00,

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne warunki płacowe,

  • rozwój i nabycie doświadczenia w międzynarodowej firmie,

  • miłą atmosferę w młodym zespole,

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • karty sportowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Nagel Polska Sp. z o.o.

W Nagel-Group codziennie jako jeden z 12.000 pracowników możesz brać udział w dystrybucji produktów spożywczych dostępnych dla ponad 500 milionów Klientów w całej Europie. Dzięki 130 naszym oddziałom jesteśmy zawsze blisko nich. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy