Pracownik Działu Rozliczeń Transportu

Nagel Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Nagel Polska Sp. z o.o.

Elbląska 110

Gdańsk

Szukasz nowych wyzwań? W Nagel-Group codziennie jako jeden z 12.000 pracowników możesz brać udział w dystrybucji produktów spożywczych dostępnych dla ponad 500 milionów Klientów w całej Europie. Dzięki 130 naszym oddziałom jesteśmy zawsze blisko nich.

Dołącz do nas!

Obecnie do naszego oddziału w Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU ROZLICZEŃ TRANSPORTU

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie, weryfikacja i rozliczenia dokumentów transportowych,
  • ścisła współpraca z kierowcami,
  • współpraca z kontrahentami i klientami w obszarze dokumentacji dostaw,
  • prowadzenie ewidencji w systemie transportowym,
  • dbanie o pozytywne relacje z klientami i kierowcami,
  • zapewnienie prawidłowego i terminowego rozliczania dokumentacji,
  • współpraca z pozostałymi działami.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
  • terminowość i rzetelność,
  • zaangażowanie, chęć rozwoju,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy zmianowej (pon-pt):
    • I zmiana: 07:00 -15:00,
    • II zmiana: 14:00 - 22.00,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne warunki płacowe,
  • rozwój i nabycie doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • miłą atmosferę w młodym zespole,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • karty sportowe.
Czekamy na Twoją aplikację!

KONTAKT:

Marietta Krawczyk

Numer telefonu : 0048 665 330 324

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Miejsce pracy:
 Gdańsk

Zatrudnienie:  Umowa o pracę - pełen etat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy