Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Rozwoju

CHEMA - ELEKTROMET SPÓŁDZIELNIA PRACY

  • Przemysłowa 9, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Przemysłowa 9

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w projektach rozwoju i wdrażania nowych produktów lub modyfikacja istniejących w obszarze: produktów leczniczych, wyrobów medycznych, produktów kosmetycznych

  • Tworzenie dokumentacji nowych lub modernizowanych produktów, receptur

  • Współpraca z ośrodkami zewnętrznymi tj. m.in. uczelnie wyższe, laboratoria

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z dziedziny farmacji, biotechnologii, chemii lub pokrewnych

  • Doświadczenie w firmie chemicznej/farmaceutycznej/biotechnologicznej będzie dodatkowym atutem

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w notyfikacji wyrobów medycznych

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację i pracę z dokumentacją rejestracyjną

  • Komunikatywność

  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność, terminowość i zaangażowanie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku produktów leczniczych i wyrobów medycznych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Finansowanie kosztu szkoleń i kursów

  • Pakiet socjalny

  • Wynagrodzenie zasadnicze brutto: 3.400 zł/ miesięcznie i inne składniki płacowe wynikające z Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy

O nas

CHEMA- ELEKTROMET Spółdzielnia Pracy w Rzeszowie jest prywatnym przedsiębiorstwem farmaceutycznym działającym na rynku już od prawie 70 lat.

Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku farmaceutycznym. Specjalizuje się w produkcji materiałów stomatologicznych i leków dermatologicznych. Strategicznym celem działalności Chema- Elektromet Spółdzielnia Pracy jest produkcja farmaceutyków najwyższej jakości zaspokajających określone terapeutyczne wymagania, potrzeby i oczekiwania zarówno pacjentów jak i środowiska medycznego.

Chema- Elektromet współpracuje z wieloma ośrodkami naukowo-badawczymi w Polsce, m.in.: Pomorską Akademią Medyczną w Szczecinie, Collegium UJ w Krakowie, Instytutem Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Warszawie oraz Politechniką Rzeszowską. W ośrodkach tych nowe preparaty są testowane i badane pod względem fizycznym, chemicznym i medycznym. Współpraca owocuje materiałami o wysokiej jakości, zyskującymi uznanie na rynku i wśród specjalistów.

Spółdzielnia wytwarza produkty zgodnie z wymaganiami GMP oraz ISO 13485.

Firma zatrudnia 113 osób.