Oferta pracy

Pracownik Działu Serwisu i Eksploatacji

Amu-Mera Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Biuro techniczno – handlowe realizujące dostawy materiałów instalacyjnych, specjalizujące się w zakresie pomp oraz armatury.

Zakres obowiązków:

  • uruchomienia, przeglądy, regulacja i bieżące naprawy urządzeń z naszej oferty handlowej
  • doradztwo techniczne
  • podtrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych odbiorców

Wymagania:

  • absolwent szkoły średniej lub zasadniczej (preferowane kierunki techniczne)
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność organizacji pracy oraz samodzielnego działania

Oferujemy:

  • szkolenia przygotowujące do pracy, szkolenia produktowe,
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie, w zespole profesjonalistów otwartych na współpracę oraz wymianę wiedzy i doświadczeń;
  • samochód służbowy do pełnej dyspozycji
  • możliwość osobistego rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji;
  • przyjazną atmosferę pracy;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy