Logo Pracuj.pl

Pracownik działu serwisu i montażu

H2OptimO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • serwisowanie i wykonywanie przeglądów technicznych urządzeń do uzdatniania wody
  • uruchamianie instalacji technologicznych stacji uzdatniania wody
  • prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
  • montaż instalacji wodnych
  • wykonywanie warsztatowo urządzeń do filtracji wody

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowane technik energetyk, instalator instalacji sanitarnych, technik elektryk)
  • minimum 4 letnie doświadczenie zawodowe
  • motywacja do rozwoju zawodowego
  • doświadczenie w realizacji inwestycji przemysłowych
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV

To oferujemy

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne zarobki
  • karta MultiSport
  • umowę o pracę
  • możliwość awansu zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • wyjazdy integracyjne
  • możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

W H2Optim kierujemy się dewizą, że firmę tworzą ludzie. Źródłem sukcesu naszej firmy jest zgrany zespół wieloletnich pracowników, którzy współpracują, aby osiągnąć wspólny cel. Dzięki temu wyróżnia nas dobra atmosfera pracy.

Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, benefity pozapłacowe oraz pracę przy projektach realnie poprawiających poziom życia ludzi i ochronę środowiska. H2Optim to odpowiedzialny pracodawca ze stabilną pozycją na rynku. Oferujemy swoim pracownikom rozwój zawodowy, przy jednoczesnym zachowaniu równowagi z ich życiem prywatnym. Mamy bowiem świadomość, jak ważne są obie te sfery życia.

W związku z nieustannym rozwojem naszej firmy, stale poszukujemy kreatywnych i pozytywnych osób do naszego zespołu.

Nasza nazwa wskazuje na to co jest naszą specjalizacją: zajmujemy się uzdatnianiem wody i robimy to w optymalny sposób. Tworzymy instalacje najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Optymalne pod kątem jakości uzyskiwanej wody, niezawodności działania urządzeń oraz ekonomicznej opłacalności stosowanego rozwiązania.

H2Optim to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku. Ciągłe zdobywanie wiedzy pozwalające na udoskonalanie stosowanych rozwiązań w zakresie uzdatniania wody, pozwoliły nam osiągnąć pozycję lidera na rynku uzdatniania wody.

Pracownik działu serwisu i montażu, Poznań