Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu serwisu i montażu stacji uzdatniania wody

WATERSYSTEM SP. Z O.O. SP. KO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Watersystem to firma z ponad 20 letnią tradycja i doświadczeniem . Źródłem naszego sukcesu jest zgrany zespól osób z dużym doświadczeniem, którzy współpracują razem , aby osiągnąć  wspólny cel.

Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę , możliwość rozwoju osobistego oraz kontakt z najnowszymi technologiami przy realizacji projektów.

Zajmujemy się  szeregiem zagadnień związanych z oczyszczaniem wody i ścieków. Tworzymy instalacje dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta biorąc pod uwagę  niezawodność działania, wysokie zaawansowanie techniczne oraz profesjonalną i fachową obsługę serwisową.

W związku z nieustannym rozwojem naszej firmy, stale poszukujemy kreatywnych i pozytywnych osób do naszego zespołu.

Zakres obowiązków

  • montaż instalacji wodnych
  • serwisowanie i wykonywanie przeglądów technicznych urządzeń do uzdatniania wody
  • uruchamianie instalacji technologicznych stacji uzdatniania wody
  • prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
  • wykonywanie warsztatowo urządzeń do filtracji wody

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane technik energetyk, instalator instalacji sanitarnych, technik elektryk)
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV
  • minimum 4 letnie doświadczenie zawodowe
  • motywacja do rozwoju zawodowego
  • doświadczenie w realizacji inwestycji przemysłowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne zarobki
  • umowę o pracę
  • możliwość awansu zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne