Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu serwisu IT- Serwisant

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.O firmie

  • Cieszyn

    Cieszyn, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • montaż i serwis sprzętu komputerowego.

  • instalowanie i aktualizowanie systemów operacyjnych oraz aplikacji.

  • instalowanie oraz konfiguracja alarmów i systemów zabezpieczających.

  • udzielanie pomocy technicznej w obszarze IT.

  • identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (mile widziane techniczne, kierunek: Informatyka, Elektrotechnika, Elektronika);

  • znajomość systemów operacyjnych: Windows, Linux;

  • znajomość zagadnień związanych z sieciami WAN/LAN oraz podstaw protokołu TCP/IT;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane);

  • umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania problemów związanych z systemami IT;

  • dyspozycyjność, zaangażowanie, dokładność, odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym;

  • umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia;

  • stałe wynagrodzenie;

  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz grupowe ubezpieczenie ochronne;

  • dobrą atmosferę w pracy;

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).