Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Serwisu

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • techniczna analiza awarii urządzeń i maszyn pomiarowych,

  • wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych maszyn oraz urządzeń zlokalizowanych na miejscu u Klienta,

  • wsparcie techniczne partnerów handlowych,

  • instalacja urządzeń, kontrola ich działania kalibracje oraz prace konserwatorskie,

  • udział w szkoleniach (krajowych oraz zagranicznych),

  • dbałość o dobre relacje z klientami.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy (kat. B) i gotowość do wyjazdów służbowych,

  • wykształcenie kierunkowe ( minimum średnie): elektronika, elektrotechnika, automatyka, mechatronika,

  • język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • uprawnienia SEP (nie jest to warunek konieczny),

  • znajomość zagadnień technicznych, informatycznych oraz elektrycznych,

  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy oraz doświadczeń,

  • sumienność oraz umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,

  • samodzielność w organizacji czasu pracy i ustalaniem priorytetów,

  • umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,

  • ciekawą pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • plan rozwoju osobistego (szkolenia krajowe i zagraniczne),

  • stabilne zatrudnienie,

  • dobre warunki pracy wraz z zapewnieniem niezbędnych narzędzi do pracy ( samochód służbowy, laptop, telefon,).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • szkolenia krajowe i zagraniczne