Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Serwisu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-02-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Bühler AG jest światowym liderem w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do przetwórstwa spożywczego jak również innych gałęzi przemysłu. Obecnie rozpoczynamy rekrutację na stanowisko Pracownika Działu Serwisu do naszego działu Sortex w Polsce.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Nowy Pracownik Działu Serwisu będzie podlegał lokalnym strukturom jednostki organizacyjnej Sortex w Polsce i jego głównym zadaniem będzie świadczenie usług wsparcia technicznego klienta.

    Zakres obowiązków:

    • Instalacje oraz uruchamianie nowych urządzeń
    • Szkolenie obsługi operatorskiej w zakładach klientów
    • Rozwiązywanie problemów i naprawa uszkodzonych urządzeń
    • Szeroko pojęte wsparcie techniczne klientów – m.in. telefonicznie, przez internet
    • Pomoc w organizacji testów z nowymi produktami/urządzeniami
    • Aktywne działanie ukierunkowane na rozwój nowych aplikacji oraz poprawę istniejących

    Zasięg działania:

    • Praca poza miejscem zamieszkania (prace mogą być wykonywane na terenie całego kraju) – częste wyjazdy w delegacje
    • Polska oraz kraje będące terytorium działania firmy Bühler Polska Sp. z o.o.
    • W określonych warunkach praca poza obszarem działania firmy Bühler Polska Sp. z o.o.

    Idealny kandydat powinien posiadać niezbędną wiedzę z zakresu elektrotechniki, automatyki oraz mechaniki, jak również podstawową wiedzę z zakresu elektroniki. Wymagane wykształcenie średnie lub wyższe. Kandydat powinien posiadać również podstawową wiedzę z zakresu informatyki na poziomie programowym i sprzętowym. Umiejętność racjonalnego działania pod presją czasu w trakcie naprawy urządzeń jest koniecznością. Osoba zainteresowana pracą w naszym zespole powinna posiadać łatwość nawiązywania kontaktów i chęć własnego rozwoju.

    • Konieczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się

    Wynagrodzenie pracownika uzależnione będzie od posiadanych przez niego umiejętności. W skład wyposażenia stanowiska pracy wchodzi m.in. samochód firmowy, telefon komórkowy oraz komputer.

    W przypadku zainteresowania pracą w firmie Bühler Polska Sp. z o.o., prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym uwzględniającym oczekiwania w stosunku do wynagrodzenia pocztą elektroniczną za pośrednictwem opcji APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm)".

    Termin przesyłania aplikacji upływa z dniem 31 marca 2015 r.
    Rezerwujemy prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.