Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Spraw Studenckich

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

  • Garbary 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Garbary 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • bieżącą obsługę spraw studenckich;

  • prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów;

  • wprowadzanie danych w systemie informatycznym do obsługi studentów.

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego;

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;

  • dobrej znajomości pakietu Office;

  • umiejętności pracy w zespole;

  • zaangażowania i bardzo dobrej organizacji pracy;

  • wysokich zdolności interpersonalnych;

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w Dziekanacie

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę;

  • pracę w przyjaznej atmosferze w doświadczonym zespole;

  • zniżki na ofertę WSG dla pracowników i ich rodzin.

  • bogaty system benefitów pracowniczych m.in. zniżki na usługi WSG np. Studia Podyplomowe, Kursy i Szkolenia, Półkolonie dla Dzieci, Przedszkole Akademickie, Żłobek, Revital, Dom Dziennego Pobytu dla osób starszych, usługi Print & Design i Akademickiego Centrum Medycznego i in.

  • możliwość wsparcia rozwoju zawodowego.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

WAŻNE!

Przed aplikacją prosimy o zapoznanie się z wymogami formalnymi związanymi z procesem rekrutacji - link: WYPEŁNIJ ZGODĘ REKRUTACYJNĄ DLA KANDYDATA.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej: CV, list motywacyjny i wypełnioną zgodę rekrutacyjną dla kandydata z zaznaczeniem stanowiska poprzez przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami oraz do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Pracownicy Wyższej Szkoły Gospodarki to kreatywni ludzie z pasją. Ideą funkcjonowania Uczelni jest działanie na zasadach organizacji uczącej się, dzięki czemu zespół ma szansę na nieustanny rozwój i zdobywanie doświadczenia na wielu, nie tylko naukowych, płaszczyznach. Uczelnia zapewnia warunki na wysokim poziomie, dbając nie tylko o indywidualne potrzeby pracowników, ale także zwracając szczególną uwagę na otoczenie i przestrzeń, w której spędza się czas. To wszystko sprawia, że praca w WSG daje szansę na zdobycie niepowtarzalnych umiejętności, wiedzy i doświadczenia.

Dodatkowo pracownicy mogą liczyć na atrakcyjny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, udziału w projektach, a także pakiety usług i zniżek u partnerów oraz w jednostkach przynależnych Uczelni. Niewątpliwym atutem pracy w Wyższej Szkole Gospodarki jest możliwość korzystania w jednym miejscu z Przedszkola Akademickiego, Akademickiego Centrum Medycznego oraz Centrum Fitness i Dietetyki Rewital i in..

Przewiń do profilu firmy