Oferta pracy

Pracownik Działu Sprzedaży B2B - Sales Manager

ZCLUB sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

5 000‐10 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Chmielna 132/134
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

ZCLUB sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Chmielna 132/134

Warszawa

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • Realizacja planów sprzedaży usług
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami B2B (hurtowni, dystrybutorzy oraz korporację)
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

 WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w budowaniu relacji z klientami B2B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

 CO OFERUJEMY:

  • elastyczne godziny pracy oraz praca zdalna
  • Elastyczną formę zatrudnienia od umowy o pracę po B2B w zależności od preferencji
  • wynagrodzenie zasadnicze 5000+ brutto  zł  + prowizję
  • Karta multisport
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy