Oferta pracy

Pracownik Działu Sprzedaży Eksportowej

MKL BAU sp. z o.o.O firmie

  • Siedlce, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Szukasz pierwszej pracy?
Szukasz nowego wyzwania?
Mamy dla Ciebie dobrą nowinę.
Poszukujemy osób do pracy w dziale

SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ

Zadania:

  • poszukiwanie i dążenie do rozwoju na nowych rynkach zagranicznych
  • uczestnictwo w spotkaniach z klientami, kontakt osobisty podczas firmowych targów czy konferencji
  • koordynowanie procesu zawierania umów z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych

Oczekiwania:

  • b. dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • komunikatywność i wysoka motywacja do pracy
  • rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę w zgranym, kreatywnym i młodym zespole
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonych menedżerów
  • podróże zagraniczne
  • niezbędne narzędzia do pracy – telefon, laptop
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku zachęcamy do przesyłania CV za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r.o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy