Oferta pracy

Pracownik Działu Sprzedaży i Eksportu

AIP Australian Investments in Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

 AIP Australian Investments in Poland Sp. z o.o. to czołowy producent łańcuchów technicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • efektywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji biznesowych
  • organizowanie oraz prowadzenie całości działań związanych ze sprzedażą produktów firmy na eksport
  • analiza i monitoring rynków zagranicznych w celu osiągnięcia założonych celów
  • negocjacje warunków współpracy i umów handlowych

MILE WIDZIANE:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy w handlu międzynarodowym
  • doświadczenie w pracy w branży metalowej

WYMAGANIA:

  • doskonała znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • dobra umiejętność obsługi urządzeń teleinformatycznych
  • prawo jazdy kat. B
  • duża dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych)

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji i zasięgu międzynarodowym
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i LM.) klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AIP Australian Investments in Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest AIP Australian Investments in Poland z siedzibą w Gliwicach przy ul. Boh. Getta Warszawskiego 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

INFORMUJEMY, IŻ SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI OSOBAMI. DOKUMENTY APLIKACYJNE NIE BĘDĄ ODSYŁANE, PO ZAMKNIĘCIU PROCESU REKRUTACJI ZOSTANĄ ZNISZCZONE.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy