Ta oferta pracy jest nieaktualna od 886 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Sprzedaży i Eksportu

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.08.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AIP Australian Investments in Poland Sp. z o.o.

     AIP Australian Investments in Poland Sp. z o.o. to czołowy producent łańcuchów technicznych.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice
    Region: śląskie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • efektywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji biznesowych
    • organizowanie oraz prowadzenie całości działań związanych ze sprzedażą produktów firmy na eksport
    • analiza i monitoring rynków zagranicznych w celu osiągnięcia założonych celów
    • negocjacje warunków współpracy i umów handlowych

    MILE WIDZIANE:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • doświadczenie w pracy w handlu międzynarodowym
    • doświadczenie w pracy w branży metalowej

    WYMAGANIA:

    • doskonała znajomość języka niemieckiego
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • dobra umiejętność obsługi urządzeń teleinformatycznych
    • prawo jazdy kat. B
    • duża dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych)

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji i zasięgu międzynarodowym
    • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i LM.) klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AIP Australian Investments in Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest AIP Australian Investments in Poland z siedzibą w Gliwicach przy ul. Boh. Getta Warszawskiego 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    INFORMUJEMY, IŻ SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI OSOBAMI. DOKUMENTY APLIKACYJNE NIE BĘDĄ ODSYŁANE, PO ZAMKNIĘCIU PROCESU REKRUTACJI ZOSTANĄ ZNISZCZONE.