Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu sprzedaży i logistyki

Mecalit Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie wysyłek do klientów

  • kontakt z klientami

  • wystawianie faktur sprzedażowych

  • nadzór nad stanami magazynowymi

  • współpraca z magazynem i działem produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel)

  • doświadczenie w pracy z systemem SAP

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji

  • świadczenia socjalne

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Mecalit Polska Sp. z o.o.

Mecalit należy do czołowych producentów wysokiej jakości elementów technicznych oraz komponentów z tworzyw sztucznych. Firma zaopatruje znanych producentów artykułów gospodarstwa domowego w kraju oraz w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Nasz sukces opiera się na technicznym know-how oraz ciągłym rozwoju innowacyjnych produktów.

Przewiń do profilu firmy