Oferta pracy

Pracownik działu sprzedaży i logistyki

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Kwidzyńska 4E
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.

Kwidzyńska 4E

Wrocław

LFP Industrial Solutions - to integrator rozwiązań przemysłowych oraz dystrybutor urządzeń cyfrowych, zarówno do druku wielkoformatowego, druku 3D, jak i dalszych etapów przetwarzania.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi i międzynarodowemu zaangażowaniu w usługi serwisowe w obszarze maszyn przemysłowych, poszerzyliśmy portfolio partnerów biznesowych będących liderami w swoich branżach w zakresie automatyzacji i technologicznych rozwiązań dla przemysłu.

W związku z tym postanowiliśmy zdecydowanie rozwinąć dział sprzedaży i logistyki, dlatego poszukujemy osób otwartych, zmotywowanych i chętnych do rozwoju w tym obszarze biznesu. Zapraszamy do rozmowy.

Opis stanowiska :

  • kontakt z Klientami w celu realizacji zamówień oraz planowania pełnego zatowarowania magazynu (obsługa codziennych zleceń)
  • pełne, wewnętrzne zarządzanie obrotem materiałów eksploatacyjnych
  • wystawianie dokumentów księgowych oraz pełna i poprawna kontrola ich obiegu w firmie
  • bliska współpraca z magazynem zewnętrznym oraz kontrola i analiza stanów magazynowych, w tym przeprowadzanie inwentaryzacji
  • obsługa dokumentów wewnątrzwspólnotowych, importowych i eksportowych
  • organizacja transportów krajowych oraz zagranicznych
  • bieżąca współpraca z firmami kurierskimi,
  • obsługa i kontrola procesu ewentualnych reklamacji
  • pełne monitorowanie płatności
  • tworzenie raportów i analiz danych
  • współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
  • znajomość gospodarki magazynowej ( w tym dokumentów: WZ, RW, PZ, PW, MM)
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i chęć usprawniania procesów
  • mile widziana znajomość programu Optima

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • udział w rozwoju wiodącej firmy wdrażającej rozwiązania software'owe i technologiczne dla przemysłu
  • dobrą atmosferę w pracy i współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

Wymagane dokumenty:

CV (ze zdjęciem), list motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy