Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do IRDIS Sp. z o.o. z siedzibą w: Zbąszyńska 2b, 91-342 Łódź (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Sprzedaży i Marketingu w IT

IRDIS Sp. z o.o.

Zbąszyńska 2B

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bieżącej sprzedaży i marketingu systemów własnych np. System PomocnikBHP.pl

  • Obsługa bieżącej sprzedaży systemów zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP STREAMSOFT PRESTIŻ

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B i ich bieżąca obsługa

  • Budowanie właściwych relacji z nowymi i obecnymi klientami firmy

  • Realizacja wyznaczonych celów handlowych i marketingowych

  • Kształtowanie i promowanie dobrego wizerunku firmy

  • Koordynacja planowanych działań marketingu produktów i usług

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w powyższym zakresie

  • Przygotowywanie materiałów handlowych, projektowych, ofert, prezentacji i innej dokumentacji

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie (min. 1-2 lata) w branży IT

  • Znajomość i zainteresowanie rozwiązaniami IT

  • Praktyczna wiedza w zakresie sprzedaży i e-marketingu rozwiązań IT dla B2B

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów MS Office

  • Kreatywność, pomysłowość i zaangażowanie

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność

  • Wysoka kultura osobista

  • Wykształcenie wyższe

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysoka chęć nauki i rozwoju osobistego

Mile widziane

  • Dobra znajomość jakiegoś systemu zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP

  • Wykształcenie lub doświadczenie w zakresie BHP

  • Znajomość obsługi programów graficznych

To oferujemy

  • Pełny etat, ale elastyczne godziny pracy

  • Umowę o pracę, B2B … (do uzgodnienia)

  • Ciekawą, samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole

  • Szkolenia

  • Możliwość rozwoju i realizacji zawodowej

  • Praca w biurze w Łodzi, ale również możliwość pracy zdalnej

  • Może być naprawdę bardzo atrakcyjne (do uzgodnienia)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Jesteśmy producentem najbardziej innowacyjnego i kompletnego systemu do zarządzania bezpieczeństwem w Polsce PomocnikBHP.pl

Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem systemu klasy ERP do zarządzania przedsiębiorstwem STREAMSOFT PRESTIŻ

Tworzymy również inne własne systemy i aplikacje webowe

To młody zespół, ale mamy ambitne cele

A zależy nam właśnie na Tobie !!!

Przewiń do profilu firmy