Pracownik działu sprzedaży i rozwoju produktu - j. niemiecki

BEGA GRUPPEO firmie

BEGA GRUPPE

Poznańska 113

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

BEGA GRUPPE lider handlu meblami w Niemczech (www.bega-gruppe.de),
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY I ROZWOJU PRODUKTU z j. niemieckimNumer ref.: Możliwość pracy zdalnej

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Biegła obsługa komputera
  • Komunikatywność, zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy
  • Samodzielność, inicjatywa, operatywność
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja i zdyscyplinowane podejście do pracy
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub w branży meblowej

Zadania:

  • Obsługa sprzedaży, współpraca z dostawcami i odbiorcami
  • Organizowanie transportu, współpraca z agencjami celnymi i urzędami celnymi
  • Współpraca z klientami zagranicznymi, Centralą w Niemczech, dostawcami
  • Udział w targach
  • Przestrzeganie procedur wewnętrznych

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, stałe godziny pracy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie kursów językowych, szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz odpowiednie przeszkolenie
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w międzynarodowym środowisku w młodym zgranym zespole
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres

HBZ Meble Sp. z o.o.
ul. Poznańska 113A
62-052 Komorniki

fax. (61) 647 41 12

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy