Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu sprzedaży internetowej / młodszy specjalista ds e-commerce

Spec Kable Monika ModelskaO firmie

Spec Kable Monika Modelska

Macieja Palacza 113

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż w marketplace (Allegro, Amazon)

  • Obsługa sklepów internetowych

  • Kontakt z klientem (e-mail i telefon)

  • Analiza rynku i konkurencji

  • Przygotowanie treści, wystawienie produktów na aukcjach i w sklepach internetowych

  • Współpraca z działem zaopatrzenia i magazynem

  • Współtworzenie polityki sprzedażowej firmy

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość portali aukcyjnych i porównywarek

  • Wiedza na temat sprzedaży online

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • Chęć rozwijania swoich umiejętności

  • Otwartość, kreatywność, komunikatywność

  • Obsługa komputera i podstawowa znajomość pakietu MS Office (Excel)

Mile widziane

  • Poczucie humoru :)

  • Zainteresowanie branżą techniczną (zwłaszcza RTV, elektro lub teletechniczne)

  • Wykształcenie techniczne lub logistyczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • "Lekkie pióro"

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Stałe godziny pracy (7.00-15.00)

  • Wynagrodzenie podstawowe od 3400,00 brutto do 3800,00 brutto

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Bardzo dobrą lokalizację miejsca pracy (dogodny dojazd komunikacją miejską zarówno tramwajową jak i autobusową)

  • Pracę w komfortowej przestrzeni biurowej

  • Ubezpieczenie grupowe, premię świąteczną, zniżki pracownicze

  • Wparcie finansowe i sprzętowe aktywności sportowych

  • Pracę w ciekawej rozwijającej się branży, z "przyjemnymi" produktami

  • Pracę w małym, przyjaznym i nastawionym na dzielenie się wiedzą zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Spec Kable jest rodzinną firmą handlową zajmującą się importem i sprzedażą materiałów teletechnicznych we własnych sklepach, hurtowniach oraz drogą elektroniczną.

Przewiń do profilu firmy