Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Działu Sprzedaży

Media-MED Sp. z o.o.O firmie

  • Promienistych 7
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Media-MED Sp. z o.o.

Promienistych 7

Kraków

Media-MED Sp. z o.o. jest działającą od 2004 roku firmą dystrybucyjną na rynku medycznym.
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wielu renomowanych producentów oferujących rozwiązania dla endoskopii, bloku operacyjnego, sterylizacji oraz posiadamy bogatą ofertę najwyższej klasy urządzeń i akcesoriów przeznaczonych do dekontaminacji wyrobów medycznych oraz pomieszczeń.
W związku z rozszerzeniem działalności firmy o obszar Life Science, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: MM/PDS
Miejsce pracy: Kraków - biuro
Opis stanowiska:

  • realizacja planów sprzedażowych,
  • bieżąca obsługa oraz utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • ustalanie potrzeb Klienta, reagowanie na pytania i wątpliwości,
  • aktywna współpraca z zespołem przedstawicieli handlowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • praktycznej znajomości obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint),
    urządzeń biurowych,
  • kreatywności, samodzielności i odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • interesującą, samodzielną pracę na podstawie umowy o pracę w wysoko specjalistycznej branży medycznej, laboratoryjnej, farmaceutycznej i life science
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system prowizyjny
  • program wdrożeniowy zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy
  • zagraniczne, specjalistyczne szkolenia u producentów oferowanych urządzeń
  • podnoszące kwalifikacje i umożliwiające rozwój zawodowy specjalistyczne szkolenia w kraju i za granicą
  • pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • możliwość awansu zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji za pomocą funkcji APLIKUJ.

Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej:

Ogłoszenie archiwalne