Oferta pracy

Pracownik Działu Sprzedaży - Obsługa Klienta

K-FLEX POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Uniejów, Wielenin-Kolonia (pow. poddębicki)

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Specjalista

K-FLEX POLSKA Sp. z o.o. jest częścią grupy L`ISOLANTE K-FLEX.

Oferujemy izolacje techniczne z kauczuku syntetycznego przeznaczone dla: chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewnictwa w tym techniki solarnej, instalacji sanitarnych, przemysłowych, chemicznych oraz instalacji gazów technicznych. Ponadto oferujemy materiały do walki z hałasem i innych wszechstronnych zastosowań akustycznych.

Naszym klientom proponujemy rozwiązania z zakresu techniki izolacyjnej spełniające najwyższe wymagania techniczne, tworząc jednocześnie bardzo dogodny serwis – prosty sposób zamawiania, dostępność do produktów na terenie całego kraju, szybkie dostawy w dowolne miejsce w Polsce, łatwość uzyskania porady czy pomocy technicznej.

Aktualnie do naszego zespołu

  w Wieleninie Kol. (okolice Uniejowa)

poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • stały kontakt ze strategicznym klientem exportowym
  • monitorowanie realizacji zamówień od momentu ich otrzymania do wysyłki
  • współpraca z działem logistyki i produkcji w kwestii zapewnienia terminowej realizacji zamówień

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość  języka francuskiego, umożliwiająca swobodny kontakt z klientami z zagranicy
  • umiejętność obsługi  programu Excel
  • samodzielność, bardzo dobra komunikatywność,
  • zdolność do samoorganizacji , usprawnień oraz współpracy w zespole
  • mile  widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

         Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy