Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Sprzedaży

  • Siemianowice Śląskie, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy dużą międzynarodową firmą produkcyjno-dystrybucyjną w branży stali nierdzewnej.
    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

    OPIS STANOWISKA:

    • opracowywanie ofert i przygotowywanie dokumentacji handlowej
    • nadzór nad realizacją zamówień klientów aż do momentu wysyłki
    • obsługa stałych klientów firmy i dbałość o podnoszenie ich satysfakcji

    WYMAGANIA:

    • dobra znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość języka czeskiego i/lub węgierskiego
    • mile widziane doświadczenie w pracy w Call Center w charakterze sprzedawcy
    • znajomość SAP mile widziana
    • biegła obsługa komputera – Office
    • otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych
    • dobra organizacja czasu pracy
    • umiejętność pracy w grupie
    • umiejętność pracy pod presją czasową

    OFERUJEMY:

    • międzynarodowe środowisko pracy
    • atrakcyjny pakiet szkoleń
    • pracę w młodym i nastawionym na sukces zespole
    • stałe godziny pracy
    • zatrudnienie poprzez agencję pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

    Pracownik nie ponosi kosztów zatrudnienia.

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów CV) wraz klauzulą:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko (Stanowisko pracy) oraz przyszłych procesów rekrutacji przez Aperam Stainless Services & Solutions Poland Sp. z o. o.
    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Aperam Stainless Services & Solutions Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich przy ul. Krupanka 97,
    2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na określone stanowisko, a jeżeli zgoda obejmuje przyszłe rekrutacje, to także w dalszych procesach rekrutacyjnych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są do zakończenia procesu rekrutacyjnego, a jeżeli zgoda obejmuje przyszłe rekrutacje, to do czasu odwołania zgody,
    4) zgodę można odwołać, wysyłając e-mail na adres [email protected] ,
    5) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora (np. firmy dostarczające rozwiązania IT),
    6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, w tym uzyskania kopii przetwarzanych danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,
    7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla procesu rekrutacji.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania.