Pracownik działu sprzedaży

Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych Budownictwa "PROMOCJA" Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma OWEOB Promocja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, wydawca publikacji Systemu SEKOCENBUD, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa sprzedaży produktów i usług firmy,
  • Wystawianie faktur, dokumentów magazynowych,
  • Obsługa sklepu internetowego,
  • Pozyskiwanie nowych klientów firmy,
  • Przygotowywanie ofert, negocjacje handlowe.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności sprzedażowe,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Kreatywność, inicjatywa, zaangażowanie,
  • Umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office (znajomość programu WF-MAG będzie dodatkowym atutem),
  • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzoną pracę,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prowizję i premię kwartalną,
  • pracę w miłym zespole,
  • system szkoleń wewnętrznych,
  • pakiet świadczeń medycznych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy