Ta oferta pracy jest nieaktualna od 195 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma OWEOB Promocja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, wydawca publikacji Systemu SEKOCENBUD, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    Pracownik działu sprzedaży
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Obsługa sprzedaży produktów i usług firmy,
    • Wystawianie faktur, dokumentów magazynowych,
    • Obsługa sklepu internetowego,
    • Pozyskiwanie nowych klientów firmy,
    • Przygotowywanie ofert, negocjacje handlowe.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży,
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Umiejętność obsługi komputera (znajomość programu WF-MAG będzie dodatkowym atutem),
    • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzoną pracę.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Wynagrodzenie zasadnicze w wys. 3000 zł brutto,
    • Prowizję i premię kwartalną,
    • Pracę w miłym zespole,
    • System szkoleń wewnętrznych,
    • Pakiet świadczeń medycznych.

    CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OWEOB Promocja Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych. Dz.U. Nr 133 poz.883)”.