Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Technicznego

Meinert Sp. z o.o.

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie prototypowych wiązek kablowych zgodnie z wymogami klienta,

  • ustawianie pras mimośrodowych,

  • obsługa maszyn do cięcia gum termokurczliwych,

  • obsługa przyrządów pomiarowych (suwmiarka)

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego (w celu odczytania rysunków technicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne, umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • umiejętność obsługiwania przyrządów pomiarowych, umiejętność obsługi pakietu Office.

  • prawo jazdy kat B

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, system pracy 2 zmianowy

  • przyjazne otoczenie i pozytywną atmosferę pracy

  • szkolenie przygotowujące do pracy

  • pakiet socjalny

  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne

  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych

Dodatkowe informacje

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami. Kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze, zostaną powiadomieni mailem lub telefonicznie o terminie i miejscu naboru.

Meinert Sp. z o.o. spółka córka firmy ARCUS Components GmbH produkuje lampki sygnalizacyjne oraz konfekcjonuje zespolone wiązki kablowe wysokiej jakości.

Aktualnie, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Działu Technicznego.

Przewiń do profilu firmy