Oferta pracy

Pracownik Działu Technicznego - Konserwator

ID LOGISTICS POLSKA S.A.

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące naprawy i podstawowe przeglądy regałów magazynowych

  • Bieżące naprawy i podstawowe przeglądy przenośników elektrycznych w zakresie elektryki oraz automatyki

  • Usuwanie awarii i usterek na magazynie i w pomieszczeniach biurowych

  • Drobne prace montażowe i remontowe na magazynie i w biurach

Nasze wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia

  • Podstawowa wiedza i praktyczne umiejętności z zakresu elektryki i automatyki

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (warunek konieczny)

  • Umiejętność bezpiecznej obsługi elektronarzędzi

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Uprawnienia do obsługi wózków unoszących i podestów nożycowych - możliwość uzyskania uprawnień w naszej firmie

To oferujemy

  • rozwój zawodowy w strukturach firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne