Oferta pracy

Pracownik Działu Technicznego

Remark - Kayser Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Pracownik Działu TechnicznegoNumer ref.: Miejsce pracy: Poznań (okolice), Batorowo (pow. poznański), Przeźmierowo (pow. poznański)

OBOWIĄZKI:

  • doradztwo techniczne
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • rozpatrywanie reklamacji
  • wyjazdy służbowe
  • wsparcie pozostałych działów firmy
  • zapewnienie utrzymania właściwego stanu technicznego nieruchomości, organizowanie i nadzorowanie bieżących napraw i konserwacji
  • koordynacja przeglądów budynku, instalacji

WYMAGANIA:

  • umiejętność przyswajania wiedzy technicznej
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • umiejętność ustalania priorytetów, planowania i organizacji pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w przedsiębiorstwie produkcyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, karty Multisport

Prosimy przesyłać aplikacje zawierające CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy