Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Technicznego - Technik Wewnętrzny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-05-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO/ TECHNIK WEWNĘTRZNY

    DO SALONU MODY W WARSZAWIE TWORZYMY ZESPÓŁ NAJLEPSZYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW. OD ZARAZ MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO NAS JAKO: PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO / TECHNIK WEWNĘTRZNY, PEŁNY ETAT

    ZADANIA

    • Utrzymanie w dobrym stanie instalacji technicznych oraz wyposażenia budynku i wnętrz
    • Zarządzanie wyposażeniem sklepowym
    • Przestrzeganie i nadzorowanie ustawowych regulacji dotyczących bezpieczeństwa, a w szczególności bezpieczeństwa pracy
    • Koordynacja terminów przeglądów technicznych
    • Wyszukiwanie ofert, sprawdzanie rachunków oraz przydzielanie umów firmom trzecim
    • Prowadzenie korespondencji z zarządem oraz odpowiednimi działami

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie techniczne, preferowane w specjalizacji elektrycznej
    • Wiedza fachowa w zakresie technicznym i manualnym
    • Komunikacja biurowa, elektroniczne przetwarzanie danych i obsługa internetu
    • Znajomość ustawowych regulacji dotyczących bezpieczeństwa
    • Samodzielny, fachowy i dokładny sposób pracy

    CO OFERUJEMY

    • Dynamiczne środowisko pracy ukierunkowane na zespołowość i odpowiedzialność indywidualną
    • Bezpieczeństwo koncernu rodzinnego o bogatej tradycji
    • Indywidualny plan kariery
    • Różnorodne możliwości rozwoju
    • Zniżka pracownicza w sklepach P&C na terenie Polski

    CZY NASZA OFERTA WZBUDZIŁA TWOJE ZAINTERESOWANIE?
    Przyślij do nas swoje podanie o pracę pocztą elektroniczną na adres [email protected]

    Peek & Cloppenburg KG, Christoph Möller,
    Mechelgasse 1, 1030 Wien

    .opisopisopis
    bottom