Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Technicznego w 5*Hotelu sieci Hilton

Hotel Saski Curio Collection by Hilton

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Sławkowska 3

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad budynkiem, sprzętem, urządzeniami gospodarczymi,

  • odpowiedzialność za diagnostykę, przeglądy, konserwację, bieżące naprawy instalacji np.: elektrycznych, wentylacji, klimatyzacji, systemów ppoż., hydraulicznych, gazowych

  • odpowiedzialność za ich zabezpieczenie, przechowywanie i sprawność,

  • usuwanie bieżących uszkodzeń i awarii,

  • realizacja prac naprawczych i konserwacyjnych w obiekcie i jego otoczeniu oraz utrzymanie ładu i porządku wokół budynku hotelu,

  • stała gotowość do interwencji w przypadkach awarii.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku -mile widziane,

  • dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy pod wpływem presji czasu,

  • komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność,

  • uprawnienia SEP 1 kV E/D - mile widziane

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w przypadku obcokrajowców

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w ramach międzynarodowej sieci Hilton;

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • posiłki w stołówce pracowniczej finansowanej przez pracodawcę,

  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy,

  • zniżki na pobyt w hotelach Hilton na całym świecie,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - wewnętrzne kursy w formie

  • e-learningu, staże w innych działach hotelu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • pyszne lunche

Hotel Saski powstał w 1820 roku w wyniku połączenia czterech sąsiednich kamienic w pobliżu krakowskiego rynku.

Jego pierwszym właścicielem był Maciej Knotz. Hotel obecną nazwę zawdzięcza Sali Saskiej, w której organizowano słynne bale i przyjęcia.

Wybitni kompozytorzy, jak np Franciszek Liszt, Johannes Brahms i Ignacy Jan Paderewski koncertowali w tych wyjątkowych wnętrzach, a Helena Modrzejewska dawała popis najwyższej sztuki aktorskiej ...

W 2020 roku hotel obchodził swoje 200-lecie, a 2022 roku szukamy zaangażowanych i najlepszych osób z branży, które razem z nami przywrócą legendę do życia i sprawią, że znów będzie to najsłynniejszy hotel w Krakowie !

Let’s bring legend back to life…together!

Przewiń do profilu firmy