Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu technicznego

Airport Hotel OkęcieO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie napraw, konserwacji i remontów budynku hotelowego,

  • przeprowadzanie remontów, konserwacji urządzeń hotelowych,

  • pomoc w bieżących obowiązkach działu technicznego,

  • praca zmianowa

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z elektryką,

  • znajomość zagadnień związanych z hydrauliką,

  • znajomość urządzeń klimatyzacji i chłodnictwa i wentylacji,

  • umiejętność wykonywania prac remontowych,

  • miła aparycja,

  • wykształcenie techniczne,

  • chęć podejmowania dodatkowych wyzwań.

To oferujemy

  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • obiady oraz napoje pracownicze,

  • dostęp do strefy fitness (po zniesieniu obostrzeń),

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • napoje

Airport Hotel Okęcie

Airport Hotel Okęcie to działający od 2001 roku czterogwiazdkowy hotel położony w pobliżu lotniska im. F. Chopina w Warszawie. Stale rozwijamy się i podnosimy standardy funkcjonowania. W 2014 roku rozbudowaliśmy oraz unowocześniliśmy nasz hotel i obecnie dysponujemy 263 designerskimi pokojami, 17 salami konferencyjnymi, klubem Aviator z zapierającą dech w piersiach panoramą miasta oraz własną pijalnią czekolady - Czekolada Café, oferującą unikalnej jakości produkty.

Airport Hotel Okęcie to miejsce, gdzie kadra zarządzająca specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych konceptów: Total Customer Experience, Komunikacji Nieantagonizującej, inżynierii Sprzedaży Transformacyjnej. Nasz hotel jako pierwszy w Polsce hotel niezależny uzyskał certyfikat STAY SAFE CONTROL firmy SGS - światowego lidera światowego lidera w zakresie inspekcji, weryfikacji oraz certyfikacji. Certyfikat ten jest potwierdzeniem skuteczności działań w zakresie bezpieczeństwa Gościa w dobie pandemii.

Przewiń do profilu firmy