Oferta pracy

Pracownik Działu Technicznego

LUX MED Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie drobnych napraw i remontów.

  • Dbanie o stan instalacji, urządzeń i wyposażenia budynków.

  • Wykonywanie przeglądów okresowych zgodnie z harmonogramem.

  • Nadzór nad poprawnością działania wszystkich urządzeń, systemów i instalacji zainstalowanych na nieruchomości.

  • Wykonywanie napraw urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych w zakresie posiadanej wiedzy i uprawnień;

  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia SEP lub gotowość do ich uzyskania.

  • Preferowane wykształcenie techniczne.

  • Mile widziana znajomość zagadnień dotyczących utrzymania technicznego budynków wielkopowierzchniowych, w tym szpitalnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie