Technik Utrzymania Ruchu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 19.09.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 19.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    45 lat doświadczenia HSV w Europie oraz ponad 15 lat obecności w Polsce czynią HSV-Polska liderem w sektorze przetwórstwa spienionych tworzyw sztucznych. Dzięki zaangażowaniu, profesjonalizmowi i elastyczności największe międzynarodowe firmy wybrały HSV jako swojego strategicznego dostawcę.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszej fabryki opakowań i izolacji styropianowych w Łodzi.
    Miejsce pracy: Kiełczowska 56a, Wrocław

    Opis stanowiska:

    • konserwacja i kontrola stanu technicznego parku maszynowego (WTRYSKARKI) oraz infrastruktury technicznej
    • obsługa, przygotowanie i wymiana narzędzi - form produkcyjnych
    • instalacja oraz uruchamianie linii i urządzeń produkcyjnych
    • obsługa instalacji i urządzeń energetycznych (pompy, kotły, kompresory)
    • raportowanie, prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonanych prac oraz awarii (CMMS)
    • współpraca z pracownikami działu produkcji i logistyki

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe techniczne lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • mile widziane doświadczenie liderskie
    • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn (doświadczenie w naprawach/obsłudze maszyn wtryskowych będzie dodatkowym atutem)
    • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczno – ruchową maszyn i urządzeń, (uprawnienia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem)
    • samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy
    • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
    • chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę „od zaraz”
    • szkolenia przygotowujące do pracy,
    • pakiet socjalny (karta rekreacyjno-sportowa, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach bez karencji, profilaktyka i opieka medyczna, spotkania pracownicze, premia roczna, premia wakacyjna dla stałych pracowników, spotkania pracownicze),
    • prace w dogodnej lokalizacji we Wrocławiu (Psie Pole) – miejsca parkingowe dla pracowników, łatwy wyjazd z miasta oraz dobre połączenie autobusowe z Kiełczowa
    Administratorem Państwa danych osobowych jest HSV POLSKA sp. z o. o., Łódź, 94-104, ul. Laskowicka 12/20, NIP: 7491833077, tel.: +48 (42) 689 04 16, e-mail: [email protected]

    Celem przetwarzania danych jaki realizuje Administrator jest rekrutacja.

    Dane mogą być udostępniane podmiotom rekrutującym. Dane nie będą przekazywane do Państw trzecich. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas postępowania rekrutacyjnego.

    Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie przepisów prawa, które określa Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz wyrażonej zgody, przy czym przysługuje Państwu możliwość jej wycofania w dowolnym momencie, bez wpływu na legalność przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

    Posiadają Państwo prawo do dostępu oraz do sprostowania podanych danych. Przysługuje Państwu również prawo do żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Mogą Państwo skorzystać z przysługujących praw kontaktując się z Administratorem przez powyższe dane kontaktowe. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do zrealizowania celu. W ramach realizowanego przetwarzania nie występuje profilowanie.

    W przypadku przekazania nadmiarowych danych względem art. 221 (np. wizerunek w CV), prosimy załączyć treść poniższej zgody, jeśli ją Państwo wyrażają. W innym przypadku nie będzie możliwe Państwa uczestnictwo w procesie rekrutacji.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, nadmiarowych względem art. 221 Kodeksy Pracy, które znajdują się w przesłanej dokumentacji, w celu rekrutacji.”