Oferta pracy

Pracownik Działu Technicznego

ELCAR TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma ELCAR powstała w 1998r jest producentem oraz usługodawcą pozycjonowania
pojazdów za pomocą urządzeń GPS własnej produkcji.

Praca przy ciekawych projektach, w dynamicznie rozwijającej się firmie, w zgranym zespole.

Wymagane:

  • Doświadczenie w elektryce samochodowej
  • Prawo jazdy kat.B
  • Umiejętność instalacji systemów GPS

Obowiązki:

  • Montaż i serwisowanie zainstalowanych urządzeń

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę
  • Oferowane zarobki od 3300 netto + dodatki

Poszukujemy techników we wszystkich województwach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

ELCAR TEAM SP. z o.o. spółka komandytowa
05-500 Piaseczno, mazowieckie
Kontakt tel. 22 750 37 98
605 767 800

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy