Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik działu techniczno-administracyjnego

  • Brwinów, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Brwinów

    Obowiązki

    • Bieżąca obsługa awarii na sieci wod-kan (praca na terenie Brwinowa)
    • Bieżąca obsługa systemów monitoringu sieci wod-kan
    • Udzielanie informacji technicznych, telefoniczna obsługa klienta
    • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
    • Koordynacja przepływu informacji i dokumentów, współpraca ze wszystkimi działami firmy
    • Obsługa techniczna systemów zabezpieczeń

    Wymagania

    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
    • Doświadczenie w branży elektrycznej lub hydraulicznej (mile widziane)
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Pozytywne nastawienie i komunikatywność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Wysoka kultura osobista, zaangażowanie w pracę
    • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word) oraz urządzeń biurowych

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w nowoczesnym dziale technicznym
    • Przyjazną atmosferę oraz dobrą współpracę w zespole
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.