Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Techniczno-Serwisowego

ACV Polska Sp. z o.o.

  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń serwisowych i związanej z nimi dokumentacji,

  • Ekspertyza części zamiennych,

  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami,

  • Kontrola terminowej realizacji procesu reklamacji,

  • Prowadzenie szkoleń techniczno-handlowych,

  • Wsparcie dla magazynu (załadunek oraz wyładunek; kompletacja wysyłek).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,

  • Umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej,

  • Praca na podobnym stanowisku, lub minimum 3-letnie doświadczenie pracy w terenie,

  • Znajomość techniki grzewczej, elektrycznej oraz automatyki,

  • Samodzielność i umiejętność efektywnej organizacji pracy.

Mile widziane

  • Obsługa wózka widłowego,

  • Znajomość obsługi programu CAD,

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy,

  • Kurs nauki języka angielskiego,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

ACV jest częścią Groupe Atlantic, składającej się z 13 strategicznych i uzupełniających się marek, które tworzą rozwiązania w zakresie komfortu cieplnego w czterech obszarach: ogrzewanie, ciepła woda, klimatyzacja i wentylacja. 28 zakładów produkcyjnych na całym świecie, ponad 9 000 pracowników i produkty rozprowadzane w ponad 17 krajach.

ACV Polska jest jednym z 40 oddziałów firmy znajdujących się na całym świecie, powstałym w 2000 roku.

www.acv.com

Przewiń do profilu firmy