Oferta pracy

Pracownik Działu Telemarketingu

OPTIDENT SP.JO firmie

OPTIDENT SP.J

Kwiatkowskiego 4

Wrocław

Optident – technologiczna firma medyczna z branży stomatologii. Optident to jeden z największych w Polsce dostawców cyfrowego obrazowania w stomatologii (rynek rtg, tomografii CBCT, CadCam).
Wyposażyliśmy w Polsce ponad 6 000 Klinik Stomatologicznych w zaawansowane, medyczne urządzenia i oprogramowanie.  Z naszym 50-osobowym zespołem tworzymy historię i przyszłość polskiej stomatologii.
Jeśli poszukujesz pracy w międzynarodowym, młodym, dynamicznym środowisku, jesteś gotowy na rozwój, naukę i pracę w stabilnej firmie z ponad dwudziestoletnią historią zapraszamy do współpracy.

DOŁĄCZ DO NAS. STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ ŚWIATOWEGO I POLSKIEGO LIDERA W CYFROWYM OBRAZOWANIU W STOMATOLOGII

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Numer ref.: Miejsce pracy: Dolnośląski Park Innowacji i Nauki Wrocław ul. Kwiatkowskiego 4

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Łatwo nawiązujesz kontakty
  • Jesteś samodzielny i umiesz dobrze zaplanować swoją pracę
  • Nie boisz się wyzwań
  • Masz doświadczenie w pracy z klientem
  • Znasz podstawowe reguły ofertowania i negocjowania
  • Biegle obsługujesz pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Jesteś dokładny, skrupulatny i systematyczny

Mile widziane:

  • Doświadczenie w telemarketingu
  • Doświadczenie z zakresu wsparcia sprzedaży
  • Znajomość j. angielskiego
  • Wykształcenie średnie

Opis stanowiska:

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientem
  • Nadzór nad procesem sprzedaży
  • Aktywne poszukiwanie klientów
  • Obsługa bieżących zapytań/ tworzenie ofert
  • Koordynacja i wsparcie pracy działu Handlowego
  • Dbałość o efektywność podległego rejonu
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych, trwałych relacji z klientami firmy

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w młodym przyjaznym zespole
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży stomatologicznej u największego dystrybutora wyposażenia w Polsce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w biurze we Wrocławiu (8-16)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) za pomocą przycisku Aplikuj

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Optident M. Foubert, D. Stój Spółka Jawna (potencjalny Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez potencjalnego Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji, a w przypadku wyrażenia na to zgody- również w dalszych procesach rekrutacyjnych.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Optident M. Foubert, D. Stój Spółka Jawna danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy