Oferta pracy

Pracownik działu transportu

ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ "OWCZARY" R.E.R. STĘPIEŃ SP.J.O firmie

  • Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ "OWCZARY"  funkcjonuje nieprzerwanie od 30 lat.  Jest nowoczesnym polskim przedsiębiorstwem wytwarzającym szeroki asortyment ceramiki budowlanej. Produkcję opieramy na najnowocześniejszej technologii i własnym surowcu. Naszym celem jest osiągnięcie znaczącej pozycji na rynku,   w produkcji i sprzedaży ceramiki budowlanej.  Dlatego poszukujemy osób, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu, kwalifikacjom i zaangażowaniu chcą przyczynić się do rozwoju naszej Firmy. W zamian oferujemy możliwość kształtowania własnej drogi zawodowej, zdobywania doświadczeń i osobistego rozwoju. Wzbogacając i rozwijając zespół naszych pracowników, aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Obowiązki:

  • monitorowanie stanu technicznego samochodów oraz nadzorowanie napraw i przeglądów technicznych;
  • analiza i optymalizacja kosztów transportowych;
  • ciągła współpraca z poszczególnymi działami firmy;
  • kontakt z dostawcami, klientami i usługodawcami;
  • obsługa floty samochodów ciężarowych i samochodów osobowych w firmie;
  • organizacja transportu w zakresie przewozu surowców własnym transportem;
  • rozliczanie czasu pracy kierowców;
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji transportowej;
  • rozliczanie i ewidencjonowanie zużycia paliwa;
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (transport, logistyka);
  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;
  • znajomość przepisów z zakresu - czasu pracy kierowców, transportu / prawa drogowego, obowiązujących procedur;
  • posiadanie umiejętności negocjacyjnych;
  • samodzielność i dokładność w działaniu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy w warunkach stresu i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej sytuacji rynkowej;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • szkolenia rozwijające.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego.

W tytule maila proszę wpisać stanowisko, na które się aplikuję.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy