Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Transportu

HAMELIN Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i realizacja zamówień transportowych krajowych i zagranicznych dotyczących wysyłek, dostaw i zwrotów towarów;

  • organizacja dostaw importowych;

  • organizacja wysyłek transportem lotniczym;

  • kompletowanie wysyłek;

  • wysyłanie zamówień transportowych;

  • awizowanie dostaw i odbiorców;

  • wystawianie listów przewozowych i etykiet paczkowych;

  • kontrola nad prawidłowością wysyłek i dostaw towarów zgodnie z ustalonymi warunkami;

  • sporządzanie dziennych raportów transportowych (ilość wysyłek, koszty transportu);

  • weryfikacja faktur za wykonane usługi transportowe;

  • prowadzenie oraz nadzór nad gospodarką paletową;

  • ścisła współpraca z Działem Zakupów, Działem Obsługi Klienta i Księgowością.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • znajomość systemu operacyjnego SAP będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

  • możliwość otrzymania premii dwumiesięcznych;

  • przedświąteczne świadczenie pieniężne;

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie na atrakcyjnych warunkach;

  • wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

HAMELIN Polska Sp. z o.o.

HAMELIN Polska Sp. z o.o. jest częścią europejskiego koncernu, będącego jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów artykułów papierniczych dla biura i szkoły.

Przewiń do profilu firmy