Logo Pracuj.pl

Pracownik Działu Utrzymania Czystości

PURO Hotel GdańskO firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

PURO Hotel Gdańsk

Stągiewna 26

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • rozwożenie na piętra dostaw z pralni
  • sortowanie i przygotowywanie brudnej pościeli do wysłania do pralni zewnętrznej
  • utrzymanie porządku i bieżące uzupełnianie magazynków HSKP w artykuły wyposażenia pokoi (kosmetyki, papier toaletowy, woda itp.)
  • pomoc na piętrach (donoszenie i odnoszenie materacy, łóżeczek, zdejmowanie i rozwieszanie firan)
  • obsługa maszyn sprzątających (karcher, parownica, szorowarka)
  • wysyłanie i odbiór prania gości
  • bieżąca praca wspomagająca służbę pięter

Nasze wymagania

  • lubisz ład i porządek
  • nie boisz się pracy fizycznej
  • jesteś świetnie zorganizowany
  • cechuje Cię doskonała organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • pracę w fajnym zespole, przyjaznej, nieformalnej atmosferze
  • zapewniamy umowę zlecenia, z realną możliwością przejścia na umowę o pracę
  • mamy zniżki na pobyty w hotelach PURO
  • dajemy możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje.

Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z kubkiem kawy, zaszyjesz się z laptopem, a wieczorem wypijesz wino z przyjaciółmi. Restauracje i bary w PURO otwarte są dla wszystkich. Spotkasz tam gości z całego świata i ludzi miasta.

W PURO otaczamy się najlepszym wzornictwem. Cenimy młodych artystów i kolekcjonujemy ich dzieła. Popularyzując design i sztukę opowiadamy o współczesnym świecie.

Lubimy miasto i miejskie życie. Dlatego zawsze znajdziesz nas w centrum. Dzięki lokalizacji oraz inspiracji miejscową architekturą każdy hotel stanowi jego integralną część.

Pracownik Działu Utrzymania Czystości, Stągiewna 26, Gdańsk