Oferta pracy

Pracownik działu utrzymania

NENPO sp. z o.o.O firmie

  • Genetyczna 37
    Kazuń Polski (pow. nowodworski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

NENPO sp. z o.o.

Genetyczna 37

Kazuń Polski (pow. nowodworski)

Pracownik działu utrzymania (Nr ref. 4/2020)

Nasza firma jest liderem w usługach serwisowych i sprzedaży urządzeń gastronomicznych z naciskiem na urządzenia używane. Prowadzimy działalność głównie na terenie Polski, ale sprzedajemy urządzenia również w całej Europie. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • montaż/demontaż urządzeń gastronomicznych – proste wymiany urządzeń wychodzących/przychodzących do serwisu
  • opieka nad flotą samochodową i innymi środkami trwałymi firmy (np. drobne naprawy, pilnowanie przeglądów technicznych, itp.)
  • zaopatrzenie firmy w bieżące wyposażenie (np. materiały BHP, smary, kleje, itp.)
  • wstępne czyszczenie i przygotowywanie urządzeń do przekazania do Działu Serwisu
  • wspomaganie pracy pozostałych działów firmy

Wymagania stanowiska:

  • sumienność, rzetelność i dokładność
  • pozytywne nastawienie do pracy i umiejętność pracy w zespole; pełna komunikacja wewnątrz-strukturalna w firmie
  • dobrze rozwinięte umiejętności manualne
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • umiejętność szybkiego uczenia się i przyswajania wiedzy
  • tzw. „zmysł techniczny”
  • dodatkowe umiejętności techniczne, np. lutowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, a jednocześnie elastyczny czas pracy
  • terminowe rozliczenie wynagrodzenia
  • pracę z najwyższej jakości profesjonalnymi urządzeniami gastronomicznymi
  • wszelkie potrzebne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju i szkolenia się w pracy serwisowej

Oferty zbieramy do 16.10.2020.

Rekrutacja odbędzie się w terminie od 19.10.2020 do 30.10.2020.

Jeśli chcesz wziąć udział w rekrutacji prześlij swoje CV wraz z dokładnym opisem doświadczenia zawodowego oraz opisem zainteresowań. W tytule maila proszę umieścić nr referencyjny ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy