Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu utrzymania klienta

Solid S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Solid S.A.

Działkowa 121

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa Klientów

  • Kontakt z Klientem mający na celu wznowienie poziomu nadań przesyłek

  • Wyjaśnianie zapytań związanych z transportem przesyłek

  • Dbanie o wizerunek firmy budując relacje z Klientami

  • Odpowiadanie na pytania związane z usługami

  • Opieka nad przypisana grupą Klientów

  • Analiza aktywności Klienta

  • Weryfikacja spadku nadań przesyłek

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • Wysoka kultura osobista

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office Dyspozycyjność w godzinach pracy pon-pt od 8-16

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży logistycznej

To oferujemy

  • Umowę o pracę po okresie próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiększone o prowizję od sprzedaży

  • Szkolenie wstępne

  • Dobrą atmosferę w pracy